Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Polski zwiastun Jaskiniowca

W sieci zadebiutowała polska zapowiedź animacji Nicka Parka „Early Man” („Jaksiniowiec”). Możecie ją obejrzeć poniżej!

Nick Park, który na swoim koncie ma takie produkcje jak „Wallace i Gromit”, „Uciekające kurczaki” czy „Baranek Shaun” przygotowuje się do premiery swojego nowego projektu. „Jaskiniowiec” („Early Man”) zadebiutuje w kinach już w lutym.

Jej oficjalny opis i pierwszy polski zwiastun znajdziecie poniżej:

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

W oryginalnej obsadzie głosowej pojawią się m.in. Tom Hiddleston, Eddie Redmayne, Maisie Williams, Richard Ayoade, Mark Williams oraz Miriam Margolyes. Premiera 2 lutego 2018 roku.

iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/bNJjnVh7Gks” frameborder=”0″ gesture=”media” allow=”encrypted-media” allowfullscreen>