Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Polski zwiastun The Dead Don’t Die

Jim Jarmusch szykuje dla swoich fanów nową produkcję o zombie. Komediowy horror „Truposze nie umierają” pojawi się w polskich kinach w lipcu, a najnowszy trailer możecie zobaczyć już dziś.

Gwiazdami obsady są Bill Murray, Adam Driver, Danny Glover, Tilda Swinton, oraz Steve Buscemi, a obok nich na ekranie pojawią się też Selena Gomez, Tom Waits, Luka Sabbat oraz Caleb Landry Jones.

Oficjalny opis filmu „Truposze nie umierają”:

W sennym miasteczku Centerville coś nie gra. Wielki księżyc wisi jakby niżej niż zwykle, godziny dnia przychodzą niespodziewanie, a zwierzęta zachowują się tak, jak nie zachowywały się wcześniej. I nikt nie wie dlaczego. Doniesienia mediów są złowieszcze, naukowcy wydają się skonfundowani. Ale nikt nie przewiduje tego, co za chwilę spotka Centerville – umarli nie umarli. Wstają z grobów i brutalnie polują na żywych. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie.

Światowa premiera „The Dead Don’t Die” miała miejsce 14 maja, a do Polski film zawita 26 lipca. Zerknijcie też na galerię genialnych plakatów promocyjnych, jakie udostępnili w sieci twórcy filmu: