Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Polskie zapowiedzi Kształtu wody

 

W sieci pojawiły się fragmenty najnowszego filmu Guillermo del Toro, „The Shape of Water” („Kształt wody”). Zobaczcie dwa fragmenty produkcji z polskimi napisami poniżej!

Oficjalny opis „The Shape of Water”:

Baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Elisa (nominowana do Oscara Sally Hawkins) wiedzie monotonną, samotną egzystencję, a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą (nagrodzona Oscarem Octavia Spencer), odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, który zaważyć może na przyszłych losach świata.

W obsadzie, obok Douga Jonesa i Sally Hawkins, znaleźli się m.in. Michael Shannon, Octavia Spencer, Michael Stuhlbarg, Lauren Lee Smith, Richard Jenkins, David Hewlett, John Kapelos, Michael Shannon, Cyndy Day, Madison Ferguson, Morgan Kelly i Stewart Arnott.

Premiera „The Shape of Water” została zaplanowana 8 grudnia 2017 roku, a w polskich kinach film zobaczymy 19 stycznia 2018 roku. Jest to produkcja z kategorią wiekową R (tylko dla widzów dorosłych). Poniżej oficjalne materiały promocyjne produkcji: