Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Posłuchajcie piosenki z Moany

 

Jeżeli czekacie na najnowszą animację od Walt Disney Animation Studios, „Moanę”, to koniecznie musicie obejrzeć poniższy klip wideo! Alessia Cara prezentuje w nim piosenkę „How Far I’ll Go” napisaną przez Lin-Manuela Miranda. Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 23 listopada, a w polskich kinach film zobaczymy 25 listopada.

 

„Moana” to opowieść o uduchowionej nastolatce, która wypływa na śmiałą misję, aby dokończyć zadanie swoich przodków. Spotyka niegdyś potężnego półboga Maui i razem przemierzają otwarty ocean w podróży pełnej przygód.

Jest córką wodza plemienia Tui i wyrusza w podróż, mimo że ojciec jej zabronił. Dziewczyna ma w sobie wewnętrzny ogień, a to opowieści babki zachęciły ją do wyruszenia na otwarty ocean. Ma nadzieję odnaleźć zaginioną wyspę, aby połączyć się ze swoim dziedzictwem.

Głosu poszczególnym postaciom udzielają: Jemaine Clement jako Tamatoa, Rachel House jako babcia Tala, Temuera Morrison jako ojciec Moany, czyli Chief Tui, Nicole Scherzinger jako matka Moany, czyli Sina oraz Alan Tudyk jako Heihei. Film reżyserują Ron Clements i John Musker, producentem jest Osnat Shurer.