Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Postać z klasycznej Planety Małp powróci w najnowszej odsłonie cyklu

Dzięki Entertainment Weekly możemy zobaczyć grafikę koncepcyjną z filmu „Wojna o planetę małp”. W zaplanowanej na 2017 rok produkcji zobaczymy bohaterkę znaną z „Planety Małp” z 1968 roku.

W nadchodzącej „Wojnie o planetę małp” zobaczymy Nova, którą w „Planecie Małp” wcielała się Linda Harrison. Będzie to dokładnie ta sama postać.

planeta małp nova

Scenariusz „War for the Planet of the Apes” napisali Mark Bomback oraz Matt Reeves, który zajmuje się także reżyserią obrazu. Woody Harrelson wcieli się w czarny charakter, a swój udział potwierdził również Gabriel Chavarria oraz Andy Serkis, który ponownie pojawi się w roli Caesara. W obsadzie „War for the Planet of the Apes” znaleźli się również Judy Greer, Steve Zahn i Amiah Miller.

Oficjalny opis produkcji prezentuje się następująco:
W „War of the Planet of the Apes”, trzecim rozdziale tej przebojowej serii, Cezar i jego małpy będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnym konflikcie z armią ludzi dowodzoną przez bezwzględnego Pułkownika. Podczas gdy małpy poniosą niewyobrażalne straty, Cezar zmagać się będzie ze swoimi mrocznymi instynktami i rozpocznie swoją własną, mityczną misję pomszczenia swojego rodzaju. Gdy w końcu staną twarzą w twarz, Cezar i Pułkownik, ta epicka bitwa zdecyduje o losach obu gatunków i przyszłości planety.

„War for the Planet of the Apes” w reżyserii Matta Reeves’a trafi do kin już 14 lipca 2017 roku.