Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Potężne zmiany w parku Disney’s Hollywood Studios

Disney’s Hollywood Studios w Orlando na Florydzie przechodzi poważne zmiany. Wstrzymano zwiedzanie studia, zamknięto niektóre atrakcje i jest wiele hałasu o zmiany w tematyce filmów Disneya.

Teraz okazuje się, że pokład Disneya zatwierdził 3 miliardy dolarów na remont Disney’s Hollywood Studios, w którym znaleźć się ma więcej Gwiezdnych Wojen, Indiany Jonesa i Pixara. Będzie w tym więcej magii filmów niż magicznej otoczki, która towarzyszy ich kręceniu.

Zamknięto między innymi atrakcje takie jak Muppet Vision 3D czy Indiana Jones Epic Stunt Spectacular. Do remontu przeznaczone są: The Twilight Zone Tower of Terror, Rock ‘N’ Roller Coaster, Toy Story Mania (podobno ma mieć dodatkową trasę) i Great Movie Ride (który w sumie już nie dawno został wyremontowany dzięki Turner Classic Movies).

Miejsce, gdzie obecnie znajduje się Echo Lake i Gertie the Dinosaur, ma być centrum Dagobah z Gwiezdnych Wojen. Star Tours pozostaną, ale dodawane będą nowe atrakcje. Do nowego miejsca zostanie przeniesiona Akademia Jedi.

Rozrośnie się Pixar Place, zostanie przeniesiony do miejsca, gdzie istniało Studio Backlot Tour, dodane zostaną trzy nowe atrakcje. Zostanie też zaktualizowana wersja Indiany Jonesa.

Czy zmiany wyjdą im na dobre, czy powstanie z tego kolejny zwyczajny park rozrywki?

disneystarwars