Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Potwierdzono powrót Zoe Kravitz w Fantastic Beasts 2

W sierpniu ogłoszono, że do obsady „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” dołączyła Zoe Kravitz, ale nie określono jej roli. Pojawiały się różne spekulacje, czy rola ta zostanie też rozwinięta w sequelu. David Yates postanowił rozwiać spekulacje i potwierdził, że Kravitz powróci w roli Lety Lestrange w drugiej części.

Jeżeli nie oglądaliście jeszcze „Fantastycznych zwierząt”, to uważajcie, bo mogą się pojawić spoilery.

W filmie bardzo łatwo jest przeoczyć jej postać, bowiem Leta pojawia się tylko na zdjęciu trzymanym przez byłego kochanka, Newta Scamandera. Jednakże prawdopodobnie w sequelu będziemy mieli okazję poznać ją bliżej.

Tak. Leta Lestrange będzie w drugim filmie. Jest nieco skomplikowana, wybrakowana, zmieszana, a Newt wciąż ją kocha. Więc ma nad nim pewną moc, jest tragiczną bohaterką, zobaczymy jej trochę więcej w drugim filmie. – wyjaśnia reżyser.

W powieściach o Harrym Potterze pojawia się siedmiu członków rodziny Lestrange, a najczęściej ukazywaną jest Bellatrix. W sztuce „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” pojawia się zaskakująca informacja, że Bellatrix ma dziecko z Voldemortem, podczas gdy wiemy, że jej siostra Narcissa poślubiła Malfoya. Rodzina Lestrange to rodzina czystej krwi czarodziejów.

Yates potwierdził, że druga część będzie kręcona w Paryżu. Eddie Redmayne powróci w głównej roli, a Johnny Depp zagra Gellerta Grindelwalda. Premiera zapowiedziana jest na 16 listopada 2018 roku.