Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Potworne wakacje w nowym zwiastunie Hotelu Transylwania 3

 

W sieci pojawiła się oficjalną zapowiedź animacji „Hotel Transylwania 3”. Dracula, Mavis, Frank i Johnny kolejny raz zawitają na ekrany kin, tym razem zmagając się z rodzinnym urlopem na luksusowym jachcie.

 

Reżyserią zajął się Genndy Tartakovsky na podstawie scenariusza przygotowanego we współpracy z Michaelem McCullers’em. W oryginalnej obsadzie głosowej animacji powrócą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez, Kevin James, Andy Samberg, Steve Buscemi i Mel Brooks.

Oficjalny opis i zwiastun animacji prezentujemy poniżej:

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

Światowa premiera „Hotel Transylvania 3: Summer Vacation” została zaplanowana na 12 lipca 2018 roku, a do polskich kin animacja zawita z 3-misięcznym opóźnieniem, bo 12 października.