Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstaje Kingsglaive Final Fantasy XV z gwiazdorską obsadą!

 

„Kingsglaive Final Fantasy XV” to tworzony techniką motion capture film, który stanowi prequel gry Final Fantasy XV”. To jednak nie jedyny powód, by zawiesić na nim oko!

Twórcy zagwarantowali prawdziwie gwiazdorską obsadę: w filmie zobaczymy znanego z roli Jesse’ego Pinkmana z „Breaking Bad” Aarona Paula oraz gwiazdy „Gry o tron” – Lenę Headey (Cersei Lannister) oraz Seana Beana (Eddard Stark).

Premiera produkcji będzie miała miejsce 19 sierpnia 2016.

Zapraszamy do zapoznania się z ujęciami zza kulis:

Oficjalny opis i plakat filmu poniżej:

Magiczne królestwo Lucis jest domem dla świętego Kryształu, tymczasem groźne imperium Nilfheim pragnie go ukraść. Król Lucis, Regis (Sean Bean), dowodzi elitarną jednostką żołnierzy, znaną pod nazwą Kingsglaive. Dzierżąc królewską magię, Nyx (Aaron Paul), wraz z innymi żołnierzami, walczy by obronić Lucis. Po tym, jak siła militarna imperium wdziera się z impetem do Lucis, król Regis zostaje postawiony przed ultimatum: wydać swojego syna, księcia Noctisa, za księżniczkę Lunafreyę z Tenebrae (Lena Headey), która więziona jest w Nilfheim i oddać swoje ziemie we władanie imperium. Mimo że król zgadza się na stawiane mu warunki, jasnym staje się, że imperium na tym nie poprzestanie, a na drodze pomiędzy nimi a dominacją nad światem stoi jedynie Kingsglaive.

FF XV plakat