Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstanie Człowiek ze stali 2!

“Superman” w odsłonie Henry’ego Cavilla ma wkrótce pojawić się w sequelu “Człowieka ze stali”, a teraz produkcja obrazu Warner Bros. zaczęła się rozkręcać. “Człowiek ze stali” z 2013 roku reżyserowany przez Zacka Snydera zarobił 668 milionów dolarów jeśli chodzi o globalny box office i podkręcił ambicje kinowego uniwersum DC. “Suicide Squad,” który zadebiutował w ubiegły weekend i prezentuje szwadron łotrów DC jak na razie bije rekordy box-office i zarobił 135 milionów dolarów.

“Batman v Superman: Dawn of Justice” zarobił 872 miliony dolarów. Jak dotąd DC milczało na temat sequelu “Człowieka ze stali”, sprawiając, że wielu fanów produkcji przestało wierzyć, że film może kiedykolwiek powstać. Teraz dzięki osobie blisko powiązanej z projektem wyszło na jaw, że obraz jest w tej chwili priorytetem studia.

Przed “Człowiekiem ze stali” pozostaje jednak długa droga, zanim zostanie zaprezentowany publiczności – 2 czerwca 2017 zobaczymy “Wonder Woman”, a później, 17 listopada “Ligę Sprawiedliwości”. “Aquaman” ma pojawić się w kinach 27 lipca 2018.

Dodatkowo Warner Bros. ustaliło premiery dwóch nieokreślonych filmów DC na 5 października 2018 i 1 listopada 2019 – na razie nie wiadomo, o czym będą te produkcje.