Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstanie kolejny serial w uniwersum Star Trek!

Właściwie… to było do przewidzenia. Szanowni Państwo, po miesiącach plotek i różnorodnych spekulacji w końcu otrzymaliśmy potwierdzoną informację – „Star Trek” wraca do telewizji!

Plotki o tym, że Alex Kurtzman, współtwórca „Star Treka” z 2009 roku oraz jego sequela „Star Trek Into Darkness” ma zostać producentem wykonawczym nowej wersji krążyła już od jakiegoś czasu. Teraz dowiadujemy się kolejnych informacji, show zadebiutuje 27 stycznia w telewizji CBS.

A o czym będzie nowy „Star Trek”? Na pewno pojawią się nowi bohaterowie, nowe wyimaginowane światy i nowe cywilizacje, ale wszystko będzie oczywiście powiązane z dobrze nam znaną tematyką typowego „Star Treka”. Należy pamiętać, że nowy serial telewizyjny nie będzie jednak nawiązywał do filmu „Star Trek Beyond”, którego dystrybucją zajmuje się Paramount Pictures, i który ma się pojawić latem przyszłego roku.

„Nowy serial będzie miał premierę dla krajowych widzów CBS, a potem rozejdzie się tam, gdzie Star Trek jeszcze nigdy wcześniej nie dotarł – bezpośrednio do milionów fanów poprzez CBS All Access” – powiedział Marc DeBevoise, Dyrektor Generalny CBS Digital Media. „Doświadczyliśmy wspaniałego rozrostu możliwości CBS All Access, rozszerzając usługi w każdym dziale i każdym urządzeniu w bardzo krótkim czasie. Teraz mamy niesamowitą okazję do przyspieszenia tego rozrostu za pomocą ikony Star Treka.”

Świętowanie czas zacząć!