Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstanie kontynuacja Cichego miejsca!

 

Kolejna nowina z panelu Paramount Pictures na CinemaConie. Wytwórnia zapowiedziała, że powstanie sequel horroru Johna Krasinskiego, „Ciche miejsce”.

Taka decyzja Paramount Pictures nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Horror w reżyserii Krasinskiego zdobył serca widowni na całym świecie. Przy budżecie w wysokości 17 milionów dolarów, światowe wpływy filmu przekroczyły 210 milionów dolarów!

„Ciche miejsce” przedstawia losy 5-osobowej rodziny, która stara się przetrwać w świecie, gdzie najmniejszy hałas może sprowadzić na ludzi śmiertelne niebezpieczeństwo. W rolach głównych wystąpili Emily Blunt, John Krasinski, Noah Jupe, Millicent Simmonds i Cade Woodward. Krasinski oprócz jednej z głównych ról w widowisku, zajął się także jego reżyserią, a we współpracy ze Scottem Beckiem i Bryanem Woodsem przygotował scenariusz.

Studio nie zdradziło jednak żadnych szczegółów dotyczących fabuły sequela. Nie wiadomo również kto zasiądzie na stanowisku reżysera, gdyż sam Krasinski zaangażował się w inny projekt, „Life on Mars”, o którym pisaliśmy tutaj.