Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstanie kontynuacja Suicide Squad!

Choć od premiery „Legionu samobójców” nie minął jeszcze tydzień, to Warner Bros. i DC Films, to widowisko radzi sobie bardzo dobrze. Na swoim koncie ma już 280 mln dolarów! Nie dziwi więc informacja, że producenci planują już kolejną odsłonę przygód najgorszych bohaterów w historii.

Widowisko w reżyserii Davida Ayera od DC Comics pobiło rekord Marvela – „Strażników Galaktyki” w najlepszym otwarciu sierpnia. W weekend otwarcia „Suicide Squad” zarobił 135,1 mln dolarów. Na dzień dzisiejszy „Suicide Squad” zarobił na świecie 280,125,722 dolarów. Reżyserią drugiej części ponownie chciałby zając się David Ayer, jednak informacje te nie zostały oficjalnie zatwierdzone przez wytwórnie. Ayer podkreśla, że zakończenie „Legionu…” niesie ze sobą ogromny potencjał na kontynuację – chociażby wątku Jokera i Harley.

Doniesienia o projekcie „Suicide Squad 2” są o tyle ciekawe, że jeszcze przed premierą pojawiały się głosy o solowych filmach m.in. dla Harley Quinn i Jokera. W mediach krążą również niepotwierdzone plotki o odrębnych produkcjach dla innych bohaterek DC – chociażby Batgirl czy Batwoman.