Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstanie kontynuacja We Can Be Heroes od Netlfixa

Reżyser familijnego widowiska, Robert Rodriguez, oficjalnie potwierdził, że „Będziemy bohaterami” doczeka się sequela.

Film „Będziemy bohaterami” („We Can Be Heroes”), który zadebiutował 25 grudnia 2020roku na Netflix, jest kontynuacją produkcji pt. „Rekin i Lava Przygoda w 3D” z 2005 roku. W rolach głównych w widowisku występują m.in. Pedro Pascal, Christian Slater, Taylor Dooley, Priyanka Chopra, Vivien Lyra Blair, YaYa Gosselin, Nathan Blair i Akira Akbar.

Okazało się, że produkcja o młodych herosach cieszy się dużym zainteresowaniem – 44 miliony w 4 tygodnie – i Netflix już teraz zamówił jego kontynuację.

Oficjalny opis „Będziemy bohaterami”:

Kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci zostają natychmiast zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Jednak błyskotliwa młoda nastolatka Missy Moreno (Yaya Gosselin) nie poprzestanie na niczym, by uratować swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno (Pedro Pascal). Missy przekonuje pozostałe superdzieciaki do wymknięcia się spod opieki tajemniczej rządowej opiekunki, panny Granady (Priyanka Chopra), i ratowania swoich rodziców na własną rękę. Robiąc użytek ze swoich indywidualnych mocy — między innymi elastyczności, kontrolowania czasu czy przewidywania przyszłości — dzieci tworzą własny zespół superbohaterów.