Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstanie Niezniszczalny 2!

Potwierdzenie uzyskaliśmy od Samuela L. Jacksona, który z zaskoczeniem podobnym większości widzów przyjął zakończenie filmu Shyamalana „Split” z 2016 roku. Okazuje się, że zarówno „Niezniszczalny”, jak i „Split” rozgrywają się w tym samym uniwersum.

Reżyser, M. Night Shyamalan, poinformował, że pracuje nad scenariuszem sequela „Niezniszczalnego 2”, a teraz Samuel L. Jackson potwierdził te wieści. Aktor powiedział dodatkowo, że Shyamalan zdradził mu pewną tajemnicę odnośnie „Split”, gdy ten już obejrzał thriller:

Ostatnio Shyamalan zostawił mi wiadomość na poczcie: „Oddzwoń, chcę Ci powiedzieć coś ważnego”. Oczywiście oddzwoniłem, po cichu licząc że może chodzić o „Niezniszczalnego 2”. Shyamalan poprosił mnie o obejrzenie swojego filmu, „Split” i bym oddzwonił, gdy już to zrobię. Po obejrzeniu od razu chwyciłem za telefon ze słowami: „Stary, czy to oznacza to, co myślę, że oznacza?”, a Shyamalan odparł, że musi poczekać na wyniki z box office. Teraz, gdy wiemy, że „Split” poradził sobie bardzo dobrze, to tworzymy wspólne uniwersum z „Niezniszczalnym”! – zdradził w jednym z wywiadów aktor.

Samuel L. Jackson zapytany przez dziennikarzy o nowego łotra, Hordę, zdradził, że jest to wróg na miarę Bruce’a, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich niezniszczalność. Okazuje się więc, że zarówno Shyamalan, jak i Jackson wiążą spore nadzieje i mają konkretne plany na uniwersum „Niezniszczalnego”. Cieszycie się z ich wspólnego projektu?