Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstanie sequel Bloodshota

Jak donosi serwis Deadline, powstanie kolejna część widowiska „Bloodshot”. W roli głównej powróci gwiazda jedynki, Vin Diesel.

Dan Mintz, prezes DMG Entertainment, zdradził w rozmowie z portalem ComicBookResources, że już trwają prace nad kontynuacją “Bloodshota”. Pierwszy film trafił do kin w marcu tego roku, by chwilę po premierze kinowej zawitać do oferty serwisów VOD. Wyniki oglądalności zadowoliły twórców filmu na tyle, by zamówić sequel.

Na chwilę obecną nie wiadomo kto stanie za kamerą sequela, ani kiedy film będzie mieć swoją premierę.

Oficjalny opis pierwszej części „Bloodshot”,której reżyserią zajął się Dave Wilson:

Vin Diesel wciela się w postać Raya Garrisona, żołnierza, który zginął podczas akcji i został przywrócony do życia przez korporację RST jako super-człowiek, tytułowy Bloodshot. W jego żyłach płynie armia nanotechnologicznych rozwiązań, dzięki czemu jest kimś nie do zatrzymania – silniejszym niż jakikolwiek człowiek, z organizmem zdolnym do natychmiastowej regeneracji. Ale naprawiając jego ciało i przywracając go do życia, korporacja przejęła kontrolę nad jego życiem; wykasowała też jego wspomnienia i pamięć. Ray nie wie, co jest realne, a co nie. Ale ma misję – chce się tego dowiedzieć.