Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Powstanie trzecia część Strażników Galaktyki!

 

Mamy świetne wiadomości dla fanów ekipy Star Lorda! Premiera kontynuacji już w maju, a tymczasem James Gunn w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, że Marvel Studios ma w planach widowisko „Strażnicy Galaktyki Vol. 3”.

Reżyser widowiska w rozmowie z portalem Complex zdradził, że z pewnością powstanie trzecia część „Strażników Galaktyki”:

Powstaną „Guardians of the Galaxy Vol. 3.”, to pewne. Jak na razie próbujemy zgrać to wszystko razem. Zastanawiam się czego tak naprawdę chcę od filmu, któremu mam zamiar poświęcić kolejne lata pracy. Mam zamiar kolejny raz zrobić wielki film, a czy będą to „Strażnicy Galaktyki” czy inny projekt? Decyzję podejmę w najbliższych tygodniach. – zapowiedział Gunn.

Reżyser nawiązał również do nadchodzących „Avengers: Infinity War” i udziału w tej historii Strażników Galaktyki:

Nie sądzę, że powinniśmy wyolbrzymiać sprawy. „Infinity War” to film Avengersów, jednak Strażnicy stanowią część kosmicznego uniwersum, a zarazem część historii o Thanosie. Więc tak, będą tam, choć nie stanowią dużej części, ale stanowią integralną część filmu.

„Strażnicy Galaktyki Vol. 2” zawitają do kin 5 maja, a teraz możemy spokojniej wyczekiwać premiery, wiedząc, że spotkamy ich kolejny raz. Poniżej zestawienie wszystkich zwiastunów produkcji.