Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Poznajcie Revengers – nowa zapowiedź Thor: Ragnarok

 

Marvel zaprezentował w sieci kolejny materiał wideo promujący widowisko „Thor: Ragnarok”. Film dziś zadebiutował w polskich kinach, a poniższy materiał z pewnością zachęci Was do wybrania się na seans!

O filmie opowiada reżyser Taika Waititi, a o swoich rolach opowiadają gwiazdy widowiska: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo i Tessa Thompson.

Oficjalny opis filmu:

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – “zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

W obsadzie „Thor: Ragnarok” znaleźli się Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, a także Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Karl Urban, Benedict Cumberbatch, Jeff Goldblum, Idris Elba i Anthony Hopkins. Kompozytorem muzyki do „Thor: Ragnarok” jest Mark Mothersbaugh („21 Jump Street”, „Last Vegas”).