Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Poznajcie Shazama!

Warner Bros. wybrało aktora, który wcieli się w tytułowego bohatera kolejnego komiksowego widowiska ze świata DC, „Shazam!”. Będzie nim Zachary Levi! Informację wypuścił w świat reżyser filmu, David F. Sandberg.

Aktora możecie kojarzyć z występów w widowiskach Marvela – „Thor: Mroczny świat” i „Thor: Ragnarok”, gdzie sportretował Asgardczyka Fandrala, a także z szeregu innych produkcji, m.in. „Heroes: Odrodzenie”, „Chuck”, „Pamiętaj o niedzieli”.

Shazam to alter ego Billy’ego Batsona, młodego chłopaka, który potrafi przemienić się w dorosłego superbohatera poprzez okrzyk „Shazam!”. Jego moce pochodzą od starożytnego czarodzieja o imieniu Shazam. Są to między innymi: supersiła, szybkość, umiejętność latania i magiczne zdolności.

Scenariusz „Shazam!” napisze Darren Lemke („Jack: pogromca olbrzymów”), a funkcję producenta będzie pełnić Peter Safran („Obecność”). Reżyseruje David F. Sandberg („Lights Out”, Annabelle 2″), który wrzucił na swojego Instagrama poniższe zdjęcie z komentarzem informujących fanów o wyborze Levi’ego do roli Shazama.

Premiera „Shazam” jest zapowiedziana na 5 kwietnia 2019 roku, a na chwilę obecną nie są znane żadne szczegóły fabularne.

*insert lightning bolt on chest*

Post udostępniony przez David F. Sandberg (@ponysmasher)