Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Poznaliśmy budżet Aquamana

 

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat orientacyjnego budżetu solowego filmu Aquamana oraz nowe zdjęcia z planu filmowego „Justice League”, na których możemy zobaczyć Jasona Momoę, wcielającego się w widowisku we władcę Atlantydy.

Z doniesień medialnych wynika, że „Aquaman” będzie odrobinę tańszy niż „Legion samobójców”. Do dyspozycji twórców pozostaje kwota 160 milionów dolarów, a budżet „Suicide Squad” wynosił 175 milionów dolarów. Zdjęcia do „Aquamana” powstaną w Australii (m.in. w Oxenford i Gold Coast), która przyciągnęła Warner Bros. Pictures i ekipę filmową ulgą w wysokości 22 milionów dolarów.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z planu „Justice League” oraz krótki dokument „Canvas of My Life” w reżyserii Briana Andrew Mendozy, opowiadający o życiu Jasona Momoy. Aktor („Gra o tron”, „Gwiezdne Wrota: Atlantyda”, „Conan Barbarzyńca 3D”) zadebiutował jako Aquaman w filmowym uniwersum DC gościnną rolą w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Superbohater pojawi się w najbliższym czasie w „Justice League” (16 listopada 2017), a na solowy film tego bohatera przyjdzie nam poczekać do 5 października 2018 roku.

Aquaman 1

 

Aquaman 2

 

Aquaman 3

 

Aquaman 4