Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Poznaliśmy obsadę Serii niefortunnych zdarzeń od Netflixa!

Netflix pracuje obecnie nad rebootem „Serii niefortunnych zdarzeń” i wiemy już na pewno, że Neil Patrick Harris wcieli się w rolę Olafa, którą w filmowej adaptacji odgrywał Jim Carrey. Po długich negocjacjach aktor w końcu podpisał umowę.

Malina Weissman („Supergirl”) wcieli się w rolę Violet, a Klausa zagra Louis Hynes. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu. Wszystko wskazuje na to, że historia idealnie sprawdzi się jako serial telewizyjny.

neil patrick harris

 

seria n z obsada

Książki, na podstawie których powstaje seria są pełne czarnego humoru i mają bardzo mroczną atmosferę. Ich autor, Lemony Snicket, będzie pełnił rolę producenta wykonawczego. Serial ma trafić do widowni z każdej grupy wiekowej – opowiada on historię trzech sierot, czyli Violet, Klausa i Sunny Baudelaire, które mieszkają z wujem, Hrabią Olafem. Z biegiem czasu wychodzi na jaw, że ten członek rodziny nie ma na myśli dobra sierot, lecz ich majątek.

Showrunnerem serii został Mark Hudis, który współtworzył serie „Czysta krew”, „Siostra Jackie” i „Różowe lata siedemdziesiąte”, a reżyserią zajął się Barry Sonnenfeld.