Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Poznaliśmy oficjalny tytuł reboota Spider-Mana

Potwierdziły się plotki, które dotyczyły tytułu nadchodzącego reboota Spider-Mana od Sony i Marvela. Podczas festiwalu CinemaCon 2016 ogłoszono, że film będzie nosił tytuł „Spider-Man: Homecoming”.

Na początku miesiąca pojawiły się informacje, że Sony Pictures zastrzegło witrynę SpiderManHomecomingTheMovie.com. Teraz oficjalnie potwierdzono, że produkcja będzie nosić tytuł „Spider-Man: Homecoming”, a jej akcja rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum, co pozostałe filmy Marvela.

Jakie znaczenie kryje się za tytułem produkcji? Tom Holland, który wciela się w postać Człowieka-Pająka, wypowiedział się dość enigmatycznie na ten temat:

Spider-Mana czeka prawdziwy powrót do domu. W tym filmie Peter Parker będzie poszukiwał swojego miejsca na ziemi i starał się odkryć kim jest naprawdę. – zdradził aktor.

Jak na razie nie wiadomo, czy i w jaki sposób film „Spider-Man: Homecoming” będzie powiązany z komiksem pod tym samym tytułem, który wydano w latach 80-tych. W filmie z pewnością zobaczymy także kilki innych znanych superbohaterów, a przeciwnikiem Spider-Mana ma być podobno złoczyńca o pseudonimie Vulture.

Produkcję wyreżyseruje Jon Watts, a w obsadzie znaleźli się Tom Holland, Marisa Tomei i Zendaya Coleman. Premiera zaplanowana jest na 6 lipca 2017 roku.