Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Poznaliśmy roboczy tytuł 6. części Terminatora!

James Cameron w najnowszym wywiadzie zdradził roboczy tytuł nowego “Terminatora” oraz kilka szczegółów na temat roli Arnolda Schwarzeneggera.

Obecnie trwa produkcja obrazu, a James Cameron w rozmowie z Yahoo! ujawnił kilka nowych informacji o filmie. Roboczy tytuł obrazu to “Terminator: Dark Fate”, więc niewykluczone, że w kinach pojawi się pod zmienioną nazwą.

Natomiast w wywiadzie udzielonym serwisowi IGN prz okazji premiery “Alita: Battle Angel” zdradził, że zobaczymy Schwarzeneggera w nieco innej niż dotychczas roli:

Arnold powrócił i jest zły… to zdecydowanie inny Terminatorem niż wcześniej. Ma całkiem inny numer seryjny, ale jest też zupełnie innym gościem niż ten, którego poznaliśmy go dotychczas.

– zapowiada Cameron.

W głównego bohatera filmu wcieli się znany z “Agentów T.A.R.C.Z.Y.” Gabriel Luna, a wśród obsady pojawiają się także: Linda Hamilton, Diego Boneta, Natalia Reyes i Mackenzie Davis.

Producentem widowiska został James Cameron, a za kamerą stanął twórca „Deadpoola”, Tim Miller. Film będzie bezpośrednią kontynuacją „Terminator 2: Dzień sądu”. Twórcy wrzucili tym samym do kosza wszystkie pozostałe produkcje, w tym serial „Terminator: Kroniki Sary Connor”.

Premiera “Terminator: Dark Fate” została zaplanowana na 1 listopada 2019 roku.