Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pozostało 100 dni do premiery Kapitan Marvel

Z tej okazji Marvel zaprezentował w sieci ruchomy plakat z tytułową superbohaterką. Widowisko poprzedzające „Avengers 4” – „Captain Marvel” – trafi polskich do kin 8 marca 2019 roku.

Reżyserią widowiska „Captain Marvel” zajął się duet – Ryan Fleck i Anna Boden, który na swoim koncie ma takie produkcje jak „Urodzeni zwycięzcy”, „Sugar”, „Całkiem zabawna historia” i „Szkolny chwyt”.

Akcja „Captain Marvel” będzie rozgrywać się w latach 90-tych i już od dawna wiemy, że na ekranie zobaczymy młodego Nicka Fury’ego (Samuel L. Jackson), który będzie jeszcze miał wówczas dwoje oczu. Teraz okazuje się, że zobaczymy młodszą wersję również drugiego z agentów T.A.R.C.Z.Y. – Coulsona (Clark Gregg, który wciela się w tego bohatera zarówno w widowiskach kinowych, jak i w serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y”). W obsadzie obok Samuela L. Jacksona zobaczymy także Bena Mendelsohna, DeWandę Wise oraz Jude’a Law’a.

Brie Larson, zdobywczyni Oskara w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film „Pokój” (2015), wcieli się w Carol Danvers aka Captain Marvel.