Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Prace nad Bride of Frankenstein wstrzymane

Universal Pictures zdecydował, że „Narzeczona Frankensteina”, nad którą w Londynie aktywnie pracowała ekipa filmowców, przygotowując się do wejścia na plan w lutym 2018 roku, potrzebuje kilku poprawek. Tym samym produkcja filmu została wstrzymana.

Wytwórnia wstrzymała przygotowania do realizacji „Bride of Frankenstein”, która ma być częścią Dark Universe. Oficjalnie powodem zwłoki stał się niedopracowany scenariusz. Universal Pictures chce nanieść w tekście kilka poprawek i odwołało termin premiery produkcji, która przypadała na 14 lutego 2019 roku, nie podając jednak nowej daty.

Wszystkie dotychczasowe szczegóły fabularne projektu pozostają utrzymane w tajemnicy, poznaliśmy jednak nazwiska aktorów, którzy mają wystąpić w rolach głównych widowiska. Frankensteina ma sportretować Javier Bardem, a jego narzeczoną Angelina Jolie. Na razie aktorzy nie podpisali jeszcze umów z Universal Pictures, bo czekają na ostateczną wersję scenariusza. Może się więc jeszcze okazać, że nie pojawią się w filmie. Wytwórnia ma jednak drugą faworytkę do tytułowej roli – narzeczoną Frankensteina może sportretować Gal Gadot.

javier bardem frankenstein 

 

joliee

 

Gal Gadot Bride of Frankenstein