Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Prace nad Mulan idą pełną parą!

 

Disney wczoraj zaprezentował nam Liu Yifei, która sportretuje tytułową bohaterkę, a dziś studio udostępniło kolejne oficjalne zdjęcie z planu produkcji.

Aktorska odsłona animacji „Mulan” w reżyserii Niki Caro zadebiutuje w kinach 27 marca 2020 roku. Scenariusz filmu napisali Lauren Hynek, Rick Jaffa, Elizabeth Martin i Amanda Silver.

W roli głównej w widowisku zobaczymy Liu Yifei, Xana Tang zagra siostrę Mulan, Jet Li wcieli się w imperatora Chin, a Gong Li zagra głównego złoczyńcę, potężną wiedźmę. W filmie pojawią się także Ron Yuan („Syrena”) i Utkarsh Ambudkar („Pitch Perfect”). Yuan wcieli się w sierżanta armii imperialnej o imieniu Qiang, a Ambudkar zagra oszusta Skatcha. Niedawno do obsady widowiska dołączył Jason Scott Lee („Księga dżungli”), który sportretuje postać złego Bori Khana – przywódcy armii, który szuka zemsty za śmierć ojca.

Dziś do obsady dołączyły dwa nowe nazwiska: Jimmy Wong, gwiazda azjatyckiego Youtube wcieli się w postać o Linga – żołnierza o ogromnym poczuciu humoru oraz Doua Moua, który sportretuje Po, dużego faceta lubiącego jeszcze więcej jeść. Obaj bohaterowie to oczywiście przyjaciele Mulan.

mulan movie 1 640x350

 

mulan movie 2