Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Predator nie taki straszny, jak go malują? (zdjęcie)

W sieci pojawiła się nowa fotografia z planu „Predatora” Shane’a Blacka. Chociaż o fabule produkcji wciąż wiadomo niewiele, to co jakiś czas pojawiają się nowe materiały z planu zdjęciowego, które mogą dawać nam pewne wskazówki. Czy i tym razem będzie podobnie? Zobaczcie zdjęcie poniżej i zdecydujcie sami, co sądzić o tak zażyłej współpracy ludzi i Predatorów!

Shane Black oprócz reżyserii „The Predator”, przygotował także scenariusz filmu we współpracy z Fredem Dekkerem. Wiadomo, że produkcja powstaje z przeznaczeniem do kategorii R.

W obsadzie znaleźli się Sterling K. Brown, Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Jacob Tremblay, Olivia Munn, Alfie Allen i Thomas Jane. Premiera została zaplanowana na 3 sierpnia 2018 roku.

Poniża fotografia pojawiła się na Instagramie użytkownika Jarroda Au. Wspólna przejażdżka ludzi i Predatorów na czołgu wywołuje spore zaskoczenie. Zdjęcie mogło być zrobione na tzw. backstage’u, podczas przejazdu między dwoma lokacjami zdjęciowymi. Jednak wcześniej pojawiały się pogłoski odnośnie fabuły „The Predator”, które mówiły, że rząd będzie starał się wykorzystać militarny potencjał kosmicznych łowców. Czy to może oznaczać aż tak zażyłą współpracę między ludzkimi żołnierzami i oddziałami Predatorów? Pomysł wydaje się być dosyć niedorzeczny…