Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Premiera Fan-O-Ramy – obejrzyjcie fanowską produkcję! (krótkometrażówka)

 

Czyż nie jesteśmy szczęściarzami, że żyjemy w czasach, kiedy niemal wszyscy mają dostęp do Internetu? Technologia jest teraz tak zaawansowana, że możemy wziąć ze sobą na podróż tylko telefon i nagrać cokolwiek chcemy. Możemy wyrażać swoje pasje na wielu różnych płaszczyznach… Stąd właśnie biorą się filmy kręcone przez fanów.

 

„DarthMaul: Apprentice”, „Judge Minty” czy „Batman Dead End” to tylko niektóre z produkcji, w których fani odwalili kawał dobrej roboty. Jednakże dobrze wiemy, że niektóre mogą być cholernie imponujące, a inne cholernie złe. A niedawno pojawił się kolejny… „Fan-O-Rama: A Futurama Fan Film”.

Reżyserem jest Dan Lanigan, który wraz z Andy Klimczakiem i Kody Frederickiem napisał scenariusz. To gratka dla każdego fana oryginalnej serii sci-fi.

Kody Frederick wciela się w postać Fry/Proffesora, KatieLanigan w Leelę, Andy Klimczak w Zoidberga, Richard Little w Szefa Richard M. Nixona, VicMignogna w Zappa Brannigana, Olivia Yang w Amy/Ailen Model, a Brock Baker udziela głosu Benderowi, Zoidbergowi i Professorowi.