Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Premiera Monster Hunter przełożona

Widowisko „Monster Hunter” pojawi się w kinach dopiero w przyszłym roku. Decyzję podjął reżyser, Paul W.S. Anderson.


Paul W.S. Anderson przygotował kolejną, po „Resident Evil” i „Mortal Kombat”, ekranizację gry. Widowisko „Monster Hunter” zrealizował dla studia Capcom wspólnie z Millą Jovovich. I choć film udało się dokończyć, to planowana wrześniowa data premiery została zmieniona. Reżyser poinformował, że „Monster Hunter” trafi do kin 23 kwietnia 2021 roku.

Oficjalny opis filmu:

Nasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny – świat niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą siejąc śmiertelny strach.
Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis (Milla Jovovich) wraz z elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące uniwersum przeraża. W desperackiej próbie powrotu do naszego świata odważna porucznik spotyka tajemniczego łowcę (Tony Jaa), którego niezwykłe umiejętności pozwoliły mu przetrwać i zadomowić się w tym potwornym miejscu. Mierząc się z brutalnymi atakami przerażających potworów, wojownicy łączą siły, by odnaleźć drogę do domu. Film na podstawie światowego fenomenu – gry “Monster Hunter”.