Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Premiera The Space Between Us przełożona na luty

 

Na niecały miesiąc przed planowaną premierą, STX Entertainment postanowiło zmienić datę wypuszczenia filmu “The Space Beetween Us”, wskutek czego produkcja ukaże się dopiero 3 lutego 2017. Zabieg ten zgrabnie przesunął film z konkurencyjnego dla kina okresu przedświątecznego do mniej obleganego środka zimy.

W produkcji wystąpią Gary Oldman, Asa Butterfield („Hugo”), Carla Gugino („Wayward Pines”, „Noc w muzeum”), Britt Robertson („Kraina Jutra”), BD Wong („Jurassic World”), i Janet Montgomery („Czarny Łabędź”).

Międzyplanetarna historia dotyczyć będzie statku kosmicznego z pierwszą misją kolonizacji Marsa i tego, że przy lądowaniu na planecie okaże się, że jedna z załogantek jest w ciąży. Niedługo potem dziewczyna umiera przy porodzie, a na świat przychodzi pierwszy człowiek urodzony na Marsie. Gardner Elliot staje się bardzo inteligentnym chłopcem, który do osiągnięcia 16 roku życia spotyka na swojej drodze tylko 14 osób.

W poszukiwaniu wskazówek dotyczących tożsamości jego ojca, Gardner rozpoczyna wirtualną przyjaźń z mądrą dziewczyną z Kolorado imieniem Tulsa. Kiedy chłopak jest gotowy, by opuścić Marsa i powrócić na ojczystą planetę, okazuje się, że jego organy nie są w stanie znieść ziemskiej atmosfery.

Chłopak postanawia uciec zespołowi naukowców i wraz z Tulsą stoczyć wyścig z czasem, by odkryć tajemnicę swojego pochodzenia i własnego miejsca we wszechświecie.