Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Premiera Wonder Woman na Blu-ray i DVD

 

Swoją premierę na DVD i Blu-ray ma dzisiaj widowisko od Warner Bros. i DC Comics – „Wonder Woman”. Wszystkich fanów jednej z najsłynniejszych komiksowych superbohaterek zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydań. Jakie materiały dodatkowe przygotowali dla nas twórcy?

Oficjalny opis produkcji:

Hit kinowy! Superprodukcja DC z Gal Gadot w tytułowej roli. Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Reżyserią „Wonder Woman” zajęła się Patty Jenkins na podstawie scenariusza przygotowanego przez Allana Heinberga i Geoffa Johnsa. W filmie obok Gal Gadot (Wonder Woman) i Chrisa Pine’a (Steve Trevor) zobaczymy także Robin Wright, która wcieli się w Generał Antiope, Connie Nielsen pojawi się jako Królowa Hippolyta, Lucy Davis jako Etta Candy, a wśród pozostałych członków obsady można wyróżnić Danny’ego Hustona (Generał Erich Ludendorff), Davida Thewlisa (Sir Patrick), Ewen Bremner i Elenę Anayę (Maru / Doktor Poison).

„Wonder Woman” jest już dostępna w wersjach na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

Dodatki specjalne w wydaniach Blu-ray:
Epilog;
Wizja reżysera. Diana we współczesnym świecie;
Wizja reżysera: Historia ukrytej wyspy Themyscira;
Wizja reżysera: Bitwa na plaży;
Wizja reżysera: Wonder Woman na wojnie;
Wizja reżysera: Diana we współczesnym świecie;
Tworzenie „Wonder Woman”;
Wojownicy świata Wonder Woman; Cuda w obiektywie;
Jestem Wonder Woman.

Dodatki specjalne w wydaniu DVD:
Wizja reżysera; Diana we współczesnym świecie.

wonder woman okladki

wonder woman poster

Źródło: galapagos.com.pl