Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Premiera Zemsty Salazara na Blu-ray i DVD!

 

Od dziś w sprzedaży znajdziecie wydanie Blu-ray i DVD superprodukcji „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Widowisko z gwiazdorską obsadą: Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush oraz Javier Bardem jest już dostępne w ofercie Galapagos Films na Blu-ray 3D, Blu-ray oraz DVD.

Oficjalny opis produkcji:

Dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w filmie „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata” 12-letni Henry Turner (Lewis McGowan) przybywa na pokład Latającego Holendra by poinformować swojego ojca Williama (Orlando Bloom), że istnieje sposób na zdjęcie z niego klątwy niepozwalającej mu opuścić nawiedzonego statku. Henry jest przekonany, że zaklęcie może zdjąć mityczny Trójząb Neptuna, jednak Will nie wierzy, że taki przedmiot w ogóle istnieje i nakazuje synowi powrót na ląd.

Dziewięć lat później, a pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata, dorosły już Henry (Brenton Thwaites) pracuje na okręcie wojennym brytyjskiej Royal Navy. Podczas pościgu za pirackim statkiem jego okręt zostaje zaatakowany przez nieumarłą załogę kapitana Salazara (Javier Bardem). Z masakry cało wychodzi jedynie Henry, którego Salazar puszcza wolno by odszukał kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp) i przekazał mu, że śmierć zmierza w jego stronę.

Henry odnajduje Jacka, który w towarzystwie Cariny Smyth (Kaya Scodelario), młodej kobiety oskarżonej o paranie się czarną magią, oczekuje w więzieniu na wykonanie wyroku śmierci. Młody Turner pomaga im uciec i wspólnie wyruszają na poszukiwania legendarnego Trójzębu Posejdona, dającego swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami.

Najnowszą część przygód kapitana Jacka Sparrowa, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”, wyreżyserowali Joachim Rønning i Espen Sandberg, a już od dziś, 27 września, możecie zakupić wersję Blu-ray 3D, Blu-ray lub DVD tego widowiska. Na płytach Blu-ray 3D i Blu-ray obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

piraci covers

Za kulisami nowej przygody:
Powrót na morze,
Snucie opowieści z Brentonem i Kayą,
Matador i Byk: Sekrety Salazara i „Cichej Marii”,
Pierwszy oficer, Rekiny widmo,
Piracka przygoda Paula McCartneya,
Dziedzictwo,
Gafy z Karaibów
Foto-dziennik Jerry’ego Bruckheimera
Sceny niewykorzystane

Film dostępny także w wydaniach pakietowych:
Piraci z Karaibów Pakiet 5 filmów DVD
Piraci z Karaibów Pakiet 5 filmów Blu-ray

Źródło: Galapagos Films