Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Premiery Morbiusa i Bonda przesunięte kolejny raz?

W mediach pojawiły się doniesienia, że Sony opóźniło premierę „Morbiusa”. Najprawdopodobniej w ślad za nim pójdzie też studio MGM, które planuje przełożyć „Nie czas umierać”.


Premierę filmu „Morbius” planowano na marzec tego roku, jednak teraz z powodu pandemii koronawirusa ponownie opóźniono ją o kolejne miesiące. Widowisko z Jaredem Leto w roli tytułowej ma wejść do kin jesienią, a dokładniej 8 października 2021 roku.

W obsadzie „Morbiusa” znaleźli się m.in. Matt Smith, Jared Harris, J.K. Simmons, Adria Arjona, Tyrese Gibson oraz Michael Keaton. Wyreżyserowany przez Daniela Espinosa film będzie drugim widowiskiem po „Venomie”, które wchodzi w skład Sony Pictures Universe of Marvel Characters.

Nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnego potwierdzenia od twórców najnowszego Bonda, ale MGM również przymierza się do kolejnej zmiany daty premiery. W mediach, dzięki Carlo Lambregtsowi , który jest właścicielem sieci holenderskich kin, pojawiła się informacja, że „Nie czas umierać” ma zadebiutować dopiero w listopadzie. Na chwilę obecną aktualny pozostaje kwietniowy termin premiery widowiska. W filmie z rolą Agenta 007 żegna się Daniel Craig.