Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Produkcja Krainy Lodu 2 rusza już za miesiąc!

 

Animowana produkcja „Kraina Lodu” okazała się ogromnym sukcesem Disneya z 2013 roku, a powstanie sequela było raczej oczywiste. Oficjalnie zapowiedziano projekt rok temu, ale data premiery wciąż jest nieznana. Dobra wiadomość jest taka, że Kristen Bell, użyczająca głosu jednej z postaci zdradziła, że produkcja rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

Aktorka wyjawiła:

Wciąż trwają prace nad scenariuszem, ale myślę, że nagrania powinny rozpocząć się już w tym miesiącu. Nowa historia jest świetna i trzyma poziom, przy czym nie jest czysto odtwórcza. Dlatego właśnie tak wiele czasu zajęło ogłoszenie decyzji o powstawaniu sequela – chcemy, żeby był on dopracowany. – mówi Bell.

Reżyserami w dalszym ciągu są Chris Buck i Jennifer Lee, a w obsadzie powrócą Idina Menzel, Josh Gad i Jonathan Groff. Robert Lopez i Kristen Anderson-Lopez ponownie stworzą muzykę do filmu.

Trzeba pamiętać o tym, że powstanie takiego filmu to nie tylko kwestia dialogów – nad całością pracować będzie cały sztab ludzi, więc na efekty prawdopodobnie będziemy musieli trochę zaczekać. Na osłodę oczekiwania, obejrzeć możecie kilka scen zza kulis produkcji pierwszego filmu: