Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Promocyjna fotografia członków Ligi Sprawiedliwości

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie prezentujące zdekompletowaną „Ligę Sprawiedliwości” – możemy na nim zobaczyć Cyborga (Ray Fisher), Wonder Woman (Gal Gadot) i Aquamana (Jason Momoa).

Premiera superprodukcji w reżyserii Zacka Snydera już 17 listopada. Scenariuszem zajął się Chris Terrio, a w filmie pojawią się także Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Amy Adams (Lois Lane) i Amber Heard (Mera).

Oficjalny opis:

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Justice League