Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Promocyjne zdjęcia Captain America: Civil War

Magazyn Entertaiment Weekly przedstawił swoją nową okładkę, na której możemy zobaczyć Iron Mana, Kapitana Amerykę oraz Black Panther. Zaprezentowano również solowe zdjęcie Black Panther, który dopiero zadebiutuje w MCU w „Captain America: Civil War”.

Już w maju do kin trafi trzeci film z Kapitanem Ameryką w roli głównej. Akcja „Captain America: Civil War” rozpoczyna się w miejscu, gdzie skończył się „Czas Ultrona”, gdy Steve Rogers przewodzi nowemu zespołowi Avengersów w ich dalszych zmaganiach mających na celu ochronę ludzkości. Po kolejnej akcji Avengersów, w wyniku której dochodzi do pewnych szkód, wzrasta presja polityczna odnośnie utworzenia systemu odpowiedzialności i organu określającego, kiedy należy zgłosić się do zespołu po pomoc. Nowy status quo zaburza pracę Avengersów, którzy starają się chronić świat przed nowym, nikczemnym łotrem.

Wiadomo, że w filmie Tony Stark i Kapitan Ameryka wystąpią przeciwko sobie a ich konflikt podzieli Avengersów. Do drużyny Ameryki należeć będzie Hawkeye, Ant-Man, Sharon Carter, Falcon oraz Zimowy Żołnierz. Po stronie Iron Mana staną War Machine, Czarna Wdowa, Czarna Pantera i Vision.

Premiera obrazu zaplanowana została na 6 maja 2016 roku.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się Iron Man, Kapitan Ameryka i Czarna Pantera na wspólnym zdjęciu.

EW Black P

 

black panther