Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Promocyjne zdjęcia zbliżających się produkcji

W sieci, dzięki Entertainment Weekly, pojawiły się nowe zdjęcia z „Jasona Bourne’a”, „Pogromców duchów”, „Star Trek Beyond’ i innych filmów. Zerknijcie na poniższą galerię!

Zbliża się sezon letnich premier filmowych – nowego „Kapitana Amerykę” zobaczymy już 6 maja, a później przez cały lipiec i sierpień, w każdy weekend będzie się odbywać premiera innej produkcji. Po wcześniejszym zaprezentowaniu zwiastunów produkcji, czas na zdjęcia z nadchodzących filmów.

„Pogromcy duchów”

Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon i Leslie Jones w nowej komedii paranormalnej od Paula Feiga, będą oczywiście zwalczać duchy. Nowy obraz wygląda na scenę z trailera, w której ekipa wykonuje swoją pracę na koncercie.

ghostbuster foto

„Jason Bourne”

W końcu dostajemy ekscytujące spojrzenie na nowego „Bourne’a”, czwarty sequel w uniwersum zapoczątkowanym przez „Tożsamość Bourne’a”. Ujęcie pozwala na rzut okiem na spot z Super Bowl.

jason bourne 4 foto

„Star Trek: Beyond”

Finalny zwiastun sequela pojawi się w przyszłym miesiącu, a na razie możecie obejrzeć na zdjęciu Kralla granego przez Idrisa Elbę – kosmicznego złoczyńcę.

star trek beyond foto

„The BFG – Bardzo Fajny Gigant”

W ślad za trailerem pojawiło się zdjęcie nowej adaptacji noweli Roalda Dahla, którą zajął się Steven Spielberg.

 bfg foto