Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Przed świtem – zdjęcia, zwiastun, ukryta scena

Pojawił się nowy klip z oczekiwanej produkcji o miłości pt. Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1, w którym widzimy starcie wampirów z wilkami. Prezentujemy go w rozwinięciu, wraz ze zdjęciami z produkcji. To jednak nie wszystko.

Już od jutra w polskich kinach długo wyczekiwana kontynuacja najbardziej kasowej serii o wampirach. Wielkimi krokami zbliża się Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1 a wraz z nią – niespodzianka czekająca na wszystkich  fanów!

Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1 to pierwsza część wielkiego finału opowieści o miłości zwyklej dziewczyny Belli Swan i nieśmiertelnego wampira Edwarda Cullena. Już od jutra setki tysięcy fanów z całej Polski, ale i na świecie, będą mieli okazję zobaczyć dalsze, filmowe losy swoich ulubieńców. Twórcy najnowszej części Sagi przygotowali nietypową niespodziankę dla widzów. Po napisach końcowych zaprezentowana będzie unikalna scena, która zapowiada fabułę wielkiego finału serii: Przed świtem. Część 2. Gorąco zachęcamy do pozostania na swoich siedzeniach do samego końca!

 

Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Pełne dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch nieodwracalnych zdarzeń – Edward decyduje się podarować Belli nieśmiertelność. Pojawienie się nowego członka w rodzinie budzie niepokój Volturi – przywódców świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ocalić to co kocha najbardziej?

Premiera w USA i w Polsce już 18 listopada.

 

zmierzch01

zmierzch02

zmierzch03

zmierzch05

zmierch06

zmierzch08

zmierzch09

zmierzch10

{youtube}Dda5Wb0rrTc{/youtube}