Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Przedpremierowy pokaz Marsjanina na stacji kosmicznej!

Astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej mogli obejrzeć przedpremierowo wyczekiwany film science fiction w reżyserii Ridleya Scotta pt. „Marsjanin”.

To dopiero premiera z rozmachem! Astronauci jako jedni z pierwszych mogli zobaczyć superprodukcję „Marsjanin”. Niedawno mieli okazję przeczytać powieść Andyego Weira, na podstawie której powstał film Scotta. Książka bardzo im przypadła do gustu, czego nie omieszkali powiedzieć prasie. Prawdopodobnie dlatego też twórcy filmu zorganizowali specjalnie dla nich przedpremierowy pokaz.

Producenci „Marsjanina” umożliwili prezentację obrazu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Astronauci i tym razem nie zapomnieli podzielić się wrażeniami. Za pośrednictwem Twittera zamieścili zdjęcia z pokazu i komentarze odnośnie produkcji:

Światowa premiera „Marsjanina” miała miejsce 11 września, a w polskich kinach film zobaczymy 2 października.

W obsadzie „Marsjanina”, oprócz Matta Damona, znajdują się Jessica Chastain, Kristen Wiig, Kate Mara, Michael Pena, Jeff Daniels, Chiwetel Ejiofor i Donald Glover. Scenariusz, na podstawie powieści Andy’ego Weira, napisał Drew Goddard.