Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Przyjaciel do końca świata – zwiastun

W sieci zadebiutował polski zwiastun i plakat komedii „Przyjaciel do końca świata”. W rolach głównych zobaczymy Steve’a Carella („40-letni prawiczek”, „Kocha, lubi, szanuje”) oraz Keirę Knightley („Piraci z Karaibów”). Komedia o tym, co się robi, gdy nadchodzi koniec świata, wejdzie na ekrany polskich kin 13 lipca.

Carell tak mówił o projekcie: Przeczytałem scenariusz i nie mogłem przestać o nim myśleć. Nie dawał mi spokoju. Był zabawny, ciepły, w niektórych momentach bardzo poruszający i opowiadał historię, jakiej jeszcze nie widziałem. To trochę odwrócony „Armageddon”, z tym, że tutaj nie ma gorącej linii między prezydentem a astronautami, którzy mają wysadzić asteroidę.

O filmie:

Czołowy komik Hollywood Steve Carell i gwiazda „Piratów z Karaibów” Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która ma zniszczyć naszą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że ma być świadkiem zagłady świata, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Nie ma jednak czasu do stracenia! Razem ze swoją nowopoznaną, szaloną sąsiadką (Knightley), rusza w być może ostatnią, ale grzechu wartą, podróż życia. Jedno jest pewne. Będzie to jazda bez hamulców.

 

{youtube}NnLG_QnM4lQ{/youtube}