Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ptaki nocy w kolejnym spocie

Podczas Game Awards 2019 zaprezentowano nowy materiał promujący nadchodzące widowisko DC i Warner Bros., “Ptaki nocy – i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”. Krótki spot do obejrzenia poniżej!

Oficjalny opis produkcji:

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

W rolach głównych pojawią się Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett–Bell, Rosie Perez, Ella Jay Basco oraz Ewan McGregor. “Ptaki nocy – i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”zadebiutują w polskich kinach 7 lutego 2020 roku. Galeria plakatów promujących film do obejrzenia poniżej: