Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ptaki Nocy – w szczerym zwiastunie

Honest Trailers przygotowało kolejny „szczery” zwiastun, w którym tym razem przedstawia film „Harley Quinn: Ptaki Nocy”.

Kanał Screen Junkies od lat tworzy format Honest Trailers, będący humorystycznym, często przerysowanym spojrzeniem – w konwencji zwiastuna – na głośne produkcje. W swych materiałach twórcy nierzadko podkreślają wady i zalety konkretnego tytułu.

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

W obrazie wystąpili Margot Robbie (Harley Quinn), Mary Elizabeth Winstead (Huntress), Jurnee Smollett-Bell (Sara Lance), Ewan McGregor (Black Mask), Ella Jay Bosco (Cassandra Cain) i Rosie Perez (Renee Montoya).

Premiera miała miejsce 7 lutego 2020 roku.