Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Raport Mniejszości jako serial

Zekranizowany przez Stevena Spielberga w 2002 roku „Raport Mniejszości”, oparty na opowiadaniu Philipa K. Dicka o tym samym tytule, doczeka się kontynuacji w postaci serialu.

Film opowiadał o funkcjonariuszu policji w Waszyngtonie, który był członkiem specjalnej jednostki zapobiegającej przestępstwom zanim te jeszcze zostały popełnione – było to możliwe dzięki zdolnościom trójki Jasnowidzów.

Akcja serialu ma się toczyć dziesięć lat po wydarzeniach znanych z filmu. Jeden z Jasnowidzów próbuje wieść normalne życie, jednak ścigany przez wizje przyszłości nie ma na to większych szans. Na swojej drodze spotyka detektywa walczącego z demonami przeszłości – być może właśnie to spotkanie nada sens ich życiu.

20th Century Fox zleciło już przygotowanie pilota serialu. Za jego scenariusz odpowiada Max Borenstein, znany z „Godzilli”. Pozostaje czekać na więcej informacji. Jedno krótkie opowiadanie zostało zekranizowane jako film, teraz doczekało się serialu. A wy się dziwiliście, że podejrzewamy New Line Cinema o możliwość zrobienia filmu na podstawie