Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Reboot Aniołków Charliego zyskał scenarzystę

Kilka miesięcy temu wytwórnia Sony Pictures ogłosiła, że rozpoczęto prace nad kinowym rebootem „Aniołków Charliego”. Reżyserią zajmie się Elizabeth Banks, a dziś dowiedzieliśmy się, że scenariusz przygotuje Evan Spiliotopoulos.

Evan Spiliotopoulos jest scenarzystą m.in. „Herculesa” i aktorskiej wersji „Pięknej i Bestii”, współpracuje także przy filmie „Łowca i Królowa Lodu”.

Pierwowzorem dla kinowych filmów był emitowany w latach 1976 – 1981 serial „Charlie’s Angels”, w którym wystąpiły m.in. Farrah Fawcett, Jaclyn Smith i Cheryl Ladd.

Natomiast planowany przez Sony film „Charlie’s Angels” będzie nową wersją „Aniołków Charliego” z 2000 roku, która okazała się kasowym hitem. Jednakże druga część filmu – „Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość” z Cameron Diaz, Drew Barrymore oraz Lucy Liu w rolach głównych, która zadebiutowała w 2003 rok nie została przyjęta równie entuzjastycznie i spowodowała, że seria została pogrzebana na ponad dekadę.

Nie poznaliśmy jeszcze choćby przybliżonej daty premiery reboota „Aniołków Charliego”, ani potencjalnej obsady filmu. Pozostaje czekać na oficjalne informacje od twórców.