Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Reboot Piratów z Karaibów bez Jacka Sparrowa

Ostatnio światowe media obiegła wieść o tym, że Disney przymierza się do realizacji reboota “Piratów z Karaibów” i rozgorzały dyskusje czy w filmie zobaczymy kogoś ze starej obsady. Dziś dowiedzieliśmy się, że w projekcie z pewnością nie powróci jedna z gwiazd cyklu, Johnny Depp (Jack Sparrow).

Johnny Depp jako Jack Sparrow był gwiazdą franczyzy “Piratów z Karaibów” przez ostatnią dekadę. Teraz jednak Walt Disney wydaje się szukać nowych twarzy i szykuje reboot serii bez jego udziału:

Myślę, że to była dla niego wspaniała przygoda. Oczywiście to Johnny wykreował tę postać i sprawił, że Jack Sparrow jest jedną z jego najbardziej ikonicznych ról. Wszystkie dzieciaki na świecie kochają go za Jacka i uważam, że to było świetne zarówno dla niego, jak i dla nas wszystkich. Bardzo mnie to cieszy. Jack Sparrow będzie jego spuścizną. To jedyny bohater, w którego wcielił się aż pięć razy. To postać, którą się stawał, gdy odwiedzał dzieci w szpitalach. Nie zostanie zapomniany. – zdradził ostatnio w wywiadzie scenarzysta “Piratów…”, Stuart Beattie.