Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Remake Siedmiu Wspaniałych niczym Szybcy i wściekli w wersji westernowej?

Remake klasyku z 1960 roku wyreżyseruje Antoine Fuqua, który teraz pojawił się na CinemaCon’ie i zaprezentował pierwszy materiał dotyczący produkcji. Poniżej znajdziecie opis wideo, które jak na razie nie zostało udostępnione w sieci.

W filmie zagrają Chris Pratt, Denzel Washington, Ethan Hawke, Matt Bomer, Vincent D’Onofrio, Byung-hun Lee, Peter Sarsgaard, Vinnie Jones oraz Haley Bennett.

Pratt powiedział, że od zawsze chciał zagrać w westernie, a swoją postać opisał jako “hazardzistę”, a także “jednego z pierwszych, którzy dołączą do siódemki”. Dodał także, że film jest “zajebisty”.

Wideo zaprezentowane na konwencie było bardzo dynamiczne i napakowane akcją oraz, jak twierdzą niektórzy internauci, rzeczywiście przypominało nieco “Szybkich i wściekłych” w wersji westernowej. Po produkcji można również spodziewać się komediowego zacięcia. Poniżej streszczenie materiału wideo z CinemaConu.

Całość rozpoczyna Denzel Washington, wyposażony w wąs i pistolet, celujący do gościa w saloonie. Mówi: “Człowiek, który trzyma pistolet, zamierza go użyć”. Następnie zaczyna strzelać do zgromadzonych w pomieszczeniu. Postać Pratta w tym czasie siedzi przy barze, a krwawa masakra zdaje się na niego nie działać. W zasadzie opowiada dowcip o tym, że nie dostanie drinka, bo barman właśnie dostał kulkę.

Washington pyta Pratta, czy nie chciałby podjąć się z nim pewnej misji, na co ten odpowiada czy jest ona niebezpieczna, a ta okazuje się być niemożliwą. Oczywiście Pratt podejmuje wyzwanie. Dwójka zaczyna rekrutować innych z niesamowitymi zdolnościami po to, by bronić miasto przed kryminalistami. W jednej ze scen bandzior zabija mężczyznę, którego żona następnie dołącza do drużyny pchana żądzą zemsty. Inni członkowie to strzelec wyborowy, hazardzista, indiański wojownik, zaganiacz zwierzyny i ekspert od sztuk walki. Wszyscy są zdeterminowani i gotowi oddać życie dla sprawy. Dodatkowo w materiale widać wybuch spowodowany przez Pratta.

Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć skład wspaniałej siódemki (od lewej do prawej): Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Josh Farraday (Chris Pratt), Sam Chisholm (Denzel Washington), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Billy Rocks (Lee Byung-hun) oraz Red Harvest (Martin Sensmeier)

7 wspaniałych new zdjęcie

Premiera filmu zaplanowana jest na 23 września 2016.