Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Resident Evil: Retrybucja – nowy spot

Dostępny jest nowy spot i klip z kolejnej części przygód Alice w filmie pt. „Resident Evil: Retrybucja”. Reżyseruje Paul W.S. Anderson. W obsadzie są Michelle Rodriguez, Sienna Guillory, Kevin Durand, Shawn Roberts, Colin Salmon, Johann Urb, Boris Kodjoe i Li Bingbing.

Śmiercionośny wirus T korporacji Umbrella nadal sieje spustoszenie na Ziemi, przemieniając populację globu w legiony żarłocznych nieumarłych. Ostatnia nadzieja rasy ludzkiej, Alice (Milla Jovovich), budzi się w sercu najlepiej ukrytego centrum operacyjnego Umbrelli i odkrywa więcej ze swojej tajemniczej przeszłości w miarę jak zagłębia się w kompleks. Nie mając bezpiecznej przystani, Alice dalej ściga odpowiedzialnych za wybuch zarazy – od Tokio po Nowy Jork, Waszyngton i Moskwę. Kulminacyjne odkrycie zmusi ją do przemyślenia wszystkiego co uważała dotąd za prawdę. Wspierana przez przyjaciół i nowych sojuszników, Alice musi walczyć i przetrwać wystarczająco długo aby uciec z wrogiego świata będącego na skraju zapomnienia. Odliczanie się rozpoczęło.

Film, tak jak czwarta część, był kręcony kamerami 3D. Premiera w Stanach Zjednoczonych i w Polsce zaplanowana jest na 14 września.

{youtube}NAWAM2ihwq0{/youtube}

{youtube}bFragCosa2s{/youtube}

{youtube}nLWTLg5xnp0{/youtube}