Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Resident Evil: The Final Chapter w nowych spotach

 

W sieci udostępniono dwa nowe klipy z finałowego widowiska filmowej serii „Resident Evil”. Możemy na nich zobaczyć m.in. Red Queen, graną przez Ever Anderson, 8-letnią córkę Milli Jovovich i Paula W.S. Andersona.

Zapowiedziana na 2017 rok produkcja „Resident Evil: The Final Chapter” ma być ostatnią częścią serii „Resident Evil”. Film w reżyserii Paula W.S. Andersona („Resident Evil” i „Resident Evil: Afterlife”) trafi do kin na początku przyszłego roku. Twórca napisał również scenariusz produkcji i jest jej producentem.

Gwiazda serii Mila Jovovich powróci w roli Alice. Obok niej w filmie pojawią się Ali Larter (jako Claire Redfield), Wentworth Miller (Chris Redfield), Bingbing Li (Ada Wong), Shawn Roberts (Albert Wesker) oraz Iain Glen, Ruby Rose, Eoin Macken, William Levy, Fraser James, a także Rola – japońska celebrytka , modelka i aktorka.

Zgodnie z oficjalnymi informacjami akcja „The Final Chapter” rozpocznie się w momencie zakończenia „Resident Evil: Retrybucji”. Premiera zaplanowana została na 27 stycznia 2017 roku. Oficjalny opis i zapowiedzi filmu poniżej:

Przed nami nowa, zamykająca serię odsłona popularnej sagi „Resident Evil”. To ostateczna rozgrywka Alice (Milla Jovovich) z groźnym koncernem Umbrella. Wydarzenia przedstawione w filmie odnoszą się bezpośrednio do koszmaru, jaki uczyniono ludzkości w „Resident Evil: Retrybucja”. Alice musi wrócić do źródła tego koszmaru – laboratorium The Hive w Raccoon City, gdzie Umbrella zwiera szyki, i stawić czoła tym, co przetrwali w walce o… przetrwanie ludzkości.