Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Reżyser filmu Logan wciąż zainteresowany X-23

Choć premiera filmu „Logan” odbyła się w 2017 roku, to echo kasowego i artystycznego sukcesu wciąż jest dosłyszalne. Dlatego, co jakiś czas powraca pytanie o spin-off, skupiający się na Laurze Kinney, czyli X-23.

Reżyser obrazu „Logan” James Mangold zdradził w wywiadzie dla The Playlist, że nadal jest zainteresowany napisaniem i reżyserią obrazu o X-23. Wprawdzie ostatnio promuje historyczny dramat „Ford v Ferrari”, ale na pytanie o spin-off zareagował niezwykle entuzjastycznie. Jednak przyznał, że chociaż to bardzo kuszący projekt, nie wydaje mu się, żeby powstał w najbliższej przyszłości.

Logan

Laura Kinney (X-23) została stworzona z DNA Wolverine’a. Jej nadprzyrodzone zdolności są podobne do tych Logana – szybka regeneracja, wielka sprawność fizyczna i wysuwane z dłoni kostne pazury. Aktorką odgrywającą tę rolę w filmie “Logan” była Dafne Keen (“Mroczne materie”).

Z tym, że obecnie prawa do produkcji posiada Disney. Włodarze zapowiedzieli, że nie mają zamiaru kontynuowania serii „X-Men” po „X-Men: Mroczna Phoenix”, acz w zapowiedziach ciągle pozostają „Nowi mutanci”, co może sugerować, że istnieje szansa na poboczne, niezwiązane z uniwersami realizacje.


Źródło: epicstream.com