Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Reżyser po spotkaniu z nowym Batmanem?

Media obiegła informacja, że Matt Reeves spotkał się z nowym odtwórcą roli Mrocznego Rycerza. Czyżby odejście Bena Afflecka z Kinowego Uniwersum DC było jedynie formalnością?

Reżyser solowego filmu o przygodach Mrocznego Rycerza, który powstaje dla Warner Bros. pt. „The Batman” poszukuje dobrej alternatywy, w razie gdyby potwierdziły się informacje o rezygnacji Afflecka z roli Batmana.

Z najnowszych informacji wynika, że Reeves spotkał się z Jackiem Hustonem, by omówić kwestie ewentualnego angażu. Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że reżyser chce zatrudnić do swojego filmu młodszego aktora, by jego ekranowy Batman miał ok. 30-stki (Jack Huston ma 35 lat).

Z kolei inna plotka mówi, że obaj dyskutowali nad wspólnym filmem z DC Extended Universe, jednak nie był to „The Batman”. Podobno Huston miałby sportretować Harveya Denta – obiecującego prokuratora, który jednak stał się przestępcą i jednym z głównych przeciwników Batmana, po tym jak jego twarz została oblana kwasem. W wyniku tego tragicznego zdarzenia zmienił się w Dwie-Twarze, jednego z wrogów Mrocznego Rycerza.

A według Was do której roli Huston nadawałby się bardziej – Batmana czy Two-Face’a?

batman jack huston 2